O Nas

Nasza firma istnieje na rynku budowlanym od 2007 roku.

Od 2012 zajęliśmy się wykonywaniem natrysku piany PUR. Ale ponieważ interesuje Nas ciągły rozwój i nie boimy się wyzwań po kilku latach rozszerzyliśmy swoją działalność o sprzedaż maszyn do wykonywania izolacji natryskowych. Jesteśmy dystrybutorem wiodących producentów maszyn do natrysku piany takich jak m. in. PMC Polymac, ATG Makina. Jednocześnie prowadzimy profesjonalny serwis oraz sprzedaż części zamiennych do agregatów. Zawsze dążymy do perfekcji dlatego też Nasz serwis składa się z wyszkolonej kadry.

Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu w branży natryskowej udało Nam się stworzyć wysokogatunkową pianę z dodatkiem aktywnego srebra SilverFoam Ag40. Jest to unikatowy produkt w branży ponieważ został zaprojektowany w oparciu o Nasze wieloletnie doświadczenie jako wykonawcy natrysków. SilverFoam Ag40 to innowacyjne podejście do tworzenia piany poliuretanowej.Stawiamy przede wszystkim na jakość, ciągły rozwój i zadowolenie naszych klientów. 

Aby każdy Nasz Klient mógł się cieszyć najwyższą jakością usług, firma SPRAYSTOCK zatrudnia najlepszych, niekwestionowanych fachowców, z wieloletnim doświadczeniem. Dołącz do Naszych zadowolonych klientów.

Zapraszamy do skorzystania z Naszych usług Firma SPRAYSTOCK.

+240 zadowolonych klientów
Shopping Cart